Kuvat: Pettikö David Beckhamin 19-vuotias poika tyttöystäväänsä tyrmäävän Playboy-mallin kanssa?
Englantilaisen jalkapallolegendan David Beckhamin vanhin lapsi Brooklyn Beckham on kuvattu intohimoisissa tunnelmissa Playboy-malli Lexi Woodin kanssa.
19-vuotias Brooklyn kuvattiin Woodin, 20, kanssa Hollywoodissa sijaitsevassa tatuointistudiossa. Brooklyn oli ottamassa uutta tatuointia, ja paparazzit saivat ikuistettua hänet suutelemassa Woodia.
Beckham näyttää vaihtaneen tyttöystävää, sillä hänen on luultu seurustelevan yhä Hollywood-tähti Chloe Grace Moretzin, 21, kanssa. Vain kuukausi sitten Beckham lisäsi Instagram-tililleen kuvan Moretzista, jossa kertoi rakastavansa tätä.
Daily Mailin mukaan Beckham ja Moretz kuvattiin yhdessä New Yorkissa maaliskuun 11. päivä. Jos Beckham siis on päättänyt vaihtaa mielitiettyä, se on tapahtunut nopeasti.
Nyt sosiaalisessa mediassa on spekuloitu, onko Beckham pettänyt Moretzia Woodin kanssa. Brittilehtien mukaan tapauksesta on noussut jo kohu.
Yhteiskuvat Beckhamista ja Woodista voi katsoa täältä (Daily Mail).
Voita 1000€ lahjakortti ruokakauppaan!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa 1000€ lahjakortin ruokakauppaan!
- Juuse Saros ei pystynyt pysäyttämään Ottawaa
- Aleksander Barkov huippuvireessä – Mikael Granlund avasi pistetilinsä Dallasissa
- Roope Hintz hurjana – Coloradon suomalaiset tehokkaina
- Mikko Rantanen avasi maalitilinsä Carolinassa
- Aleksander Barkov maalasi – Jesse Puljujärvi palasi
- Dallasin suomalaiset loistivat – Miro Heikkisestä ikäviä uutisia
- Kevin Lankinen torjui Vancouverin voittoon
- Artturi Lehkonen Coloradon sankarina
- Mikko Rantanen debytoi Carolinassa
- Mikko Rantanen kaupattiin – Roope Hintz palasi maalin makuun